Nacházíte se zde: Úvod > Deceuninck Novasil - vnitřní plastový parapet

Montujeme vnitřní a venkovní parapety Deceuninck Novasil

Vnitřní plastový PVC okenní komůrkový parapet s vrchní CPL melaminovou folií pro zvýšenou odolnost proti poškrábání. Je vyrobený z vysoce kvalitního PVC-U materiálu a vysoce odolných fólií. PVC parapet je k dostání v široké paletě dekorů a hloubek. Pro konečnou úpravu jsou k dispozici koncové krytky.

Díky vysoké kvalitě a rozumné ceně je tento parapet výbornou volbou pro vaše okna. DECEUNINCK jako jediný na trhu dává oficiálně na tento parapet záruku 10 let!

Venkovní parapety

Tažený (extrudovaný) pareapety jsou vysoce kvalitní a elegantní parapety. Vyrábějí se z hliníku metodou vysokotlaké extruze (tzv. tažený profil). Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled

  • Možnost nástřiku v jakékoliv barvě RAL (viz vzorník - PDF).
  • Venkovní parapety dodáváme v 5 základních barvách.
  • Boční plastové krytky v barvě parapetu

Venkovní parapety

Pozinkový parapet je ekonomicky nejlevnější variantou. Montáž je stejná jako u hliníkových parapetů. Povrch pozinkovaného parapetu je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií, která se po montáži odstraní.

  • Venkovní parapety dodáváme ve 2 základních barvách a v dekoru Zlatý Dub.
  • Boční plastové krytky v základních barvách parapetu

Možnost nástřiku parapetu v jakékoliv barvě. Ochrana před obtížným hmyzem formou sítí proti hmyzu získává stále více na oblibě. V dnešní době jsme schopni vyhovět u okenních sítí veškerým požadavkům zákazníku jak z hlediska typu okna, pro který je síť vyrobena, tak z hlediska uchycení sítí na okno.

Síťovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem. Standardně se dodává v barvě šedé, ale je možné objednat i síťovinu černou.

Fotogalerie

Deceuninck Novasil
Deceuninck Novasil
Parapetní desky
Parapetní desky

 

Kontaktní informace

Bartolomějské náměstí 36
698 01 Veselí nad Moravou
Tel: 518 322 050 | 602 562 100

Napište nám

Poslední reference

Nesporná kvalita naší práce nás přivedla až k realizaci PRESTIŽNÍ zakázky prosklení fasády NÁRODNÍ GALERIE v Praze.

Další reference