Nacházíte se zde: Úvod > Bezpečnostní folie

Bezpečnostní folie

Firma Olejník je držitelem certifikátu na aplikaci jak bezpečnostních fólií, tak fólií proti-slunečních a tepelně izolačních.

LLumar je nejprodávanější značka fólií na sklo na světě. Nabízí výběr z kompletního sortimentu autofólií a fólií na obytné budovy, včetně bezpečnostních fólií, protislunečních fólií, antigraffiti a dekorativních fólií. Aplikací fólií LLumar výrazně zvýšíte vzhled, funkčnost a energetickou účinnost vašich oken.

CPFilms Inc., výrobce fólií LLumar(R), vyrábí a zpracovává více než 100 druhů fólií. Fólie LLumar splňují mezinárodní normy a výrobce na ně poskytuje záruku a zajišťuje jejich profesionální instalaci. Pro státní orgány, nadnárodní firmy a organizace s pobočkami po celém světě jsou fólie LLumar dokonalým řešením pro vylepšení stávajících skel. Firma CPFilms má po celém světě globální síť vyškolených pracovníků a autorizovaných prodejců, kteří zaručují, že fólie budou do každého vozidla nebo budovy nainstalovány stejně kvalitním způsobem, bez ohledu na místo. CPFilms je dceřinou společností firmy Solutia Inc.

Protisluneční a tepelně izolační fólie

Použití skla v architektuře je překrásné, ale přináší množství problémů, vyplývajících z vysokých energetických nákladů na provoz prosklených budov v zimě i v létě. Fólie LLumar omezí průnik tepla do objektu, vytvoří příjemnější pracovní prostředí omezením oslnění, přispějí ke zpomalení šisování koberců, závěsů i nábytku. V zimě umějí omezit únik tepla z objektu. Blokují 99% UV záření, zvyšují bezpečí.

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní a ochranné fólie LLumar jsou po celém světě aplikovány na skla budov a automobilů ke snížení bezpečnostních rizik spojených s rozbitím skla. Chrání před letícími střepy při autonehodách, vandalismu, teroristických akcích atp. Zpevněním plosklenných ploch omezují možnosti násilného vniknutí do chráněného objektu.

 

Kontaktní informace

Bartolomějské náměstí 36
698 01 Veselí nad Moravou
Tel: 518 322 050 | 602 562 100

Napište nám

Poslední reference

Nesporná kvalita naší práce nás přivedla až k realizaci PRESTIŽNÍ zakázky prosklení fasády NÁRODNÍ GALERIE v Praze.

Další reference